Про Фармасі в Україні

Ми щиро вважаємо, що кожна жінка по своєму прекрасна та унікальна! Ми постійно підвищуємо впізнаваність бренду Farmasi в Україні та на міжнародному ринку, розвиваючи бізнес. Ми дотримуємося всіх міжнародних стандартів. З повагою ставимося до здоров’я людини, бережемо та поважаємо довкілля.

Серед пріоритетів Farmasi – соціальна відповідальність перед нашими споживачами, повага до наших співробітників та партнерів, повага до інших культур,  чесність, прозорість і здорова конкуренція.

Farmasi - це міжнародний бренд, виробник високоякісної косметики та продукції для дому і всієї родини

фармасі кам'янець-подільський
Це виробник косметики, побутової хімії, засобів по догляду за шкірою та тілом, засобів особистої гігієни.
фармаси каменец-подольский
Це гіпоалергенна продукція, яка сертифікована відповідно до всіх міжнародних стандартів!
farmasi каменец-подольский
Це власне виробництво повного циклу (від особистої води зі свердловин до упаковки).
farmasi каменец-подольский
Це 68-річний досвід і найсучасніші технології виробництва.
farmasi кам'янець-подільський
Це знижка на всю продукцію до -30% уже з першого замовлення, постійні акції та безкоштовна доставка.
farmasi кам'янець-подільський
Це можливість подорожувати за рахунок компанії, просто рекомендуючи нашу гіпоалергенну продукцію іншим.

Farmasi - це додатковий дохід та унікальна можливість кожному створити свій успішний бізнес

farmasi каменец-подольский
Якщо ти хочеш працювати коли захочеш і скільки захочеш.
фармаси каменец-подольский
Якщо у тебе є основна робота або ти студент, але хочеш заробляти додатково.
фармаси хмельницкий
Якщо ти мама і хочеш збільшити дохід не виходячи з дому.
фармаси каменец-подольский
Це безкоштовні сучасні інструменти для ефективної роботи, особистий розвиток та нові знайомства
бизнес с фармаси
Це безкоштовне навчання та допомога на всіх етапах побудови Вашого особистого бізнесу.
фармасі тернопіль
Це мотиваційні програми і великі фінансові виплати.

Завод Farmasi в Туреччині

Дивовижні факти про завод Farmasi


Історія Farmasi

1923
У рік проголошення Турецької Республіки в місті Едірне в родині, в якій було дев'ять дітей, народився засновник Farmasi Джевдет Туна. Батьки дали освіту всім своїм 9 дітям, вони вчилися в 11 різних університетах.

1944
Джевдет Туна з відзнакою закінчив Медичний факультет Франкфуртського університету ім. Гете (Німеччина).

1952
Доктор Джевдет Туна почав створювати власні формули. Тоді ж була створена компанія Tan Health Company, на якій вироблялися медикаменти та сировина для них, а також інша продукція для сектора охорони здоров'я. Згодом компанія увійшла до п'ятірки найбільших турецьких фармацевтичних фірм. Саме доктор Туна став творцем перших в Туреччині рецептур і формул сиропу від кашлю, знеболюючих препаратів, мазей проти опіків і ліків від застуди.

1974
Присвятивши себе улюбленій справі, він розширював свою фірму, особисто був присутній на всіх стадіях виробництва медикаментів. Після 22 років успішної роботи, в 1974 році, він продав компанію іноземним інвесторам.

1985
Була створена компанія Alize Kozmetik і Доктор Туна зі своїм сином Хаканом Туна почали спільну роботу, обравши своїм профілем косметику і засоби особистої гігієни. Тоді був надійно закладено корпоративний фундамент, адже лідерські якості Хакана і його успіх не викликали сумніву.

1998-2000
У 1998 році створив компанію «Таналізе», яка на сьогоднішній день виробляє більше 2000 найменувань продукції під торговою маркою «Farmasi». У 2000 році Tan Health Company і Alize Cosmetics були об'єднані і прийняли свою нинішню назву «Tanalize Kozmetik A.S».

2004
Був створений бренд FARMASI, який відразу став одним з провідних та найбільш зростаючих компаній-експортерів в Туреччині.

2000
Починає своє існування нова продукція під маркою Dr. C. Tuna, яка відрізняється більш ефективними формулами і дуже високою якістю сировини. А сам Доктор Туна, навіть будучи на пенсії, продовжує відвідував фабрику, давати поради, розмовляти з кожним співробітником, прислухатися до їхніх ідей.

2010
Розуміючи, що найкращим способом показати всю силу високоякісної продукції Farmasi, буде пряма рекомендація тих, хто знайомий і використовує її сам. Таким чином в Туреччині почали реалізовувати продукцію метод прямих продаж.

2014
З огляду на потреби прихильників продукції Farmasi, компанія випускає нову серію товарів для догляду за будинком Mr. Wipes.

2015
Основна мета компанії Farmasi - це здоровий спосіб життя в усьому. Саме тому з'являється нова лінійка товарів для здоров'я Nutriplus.

2016
З цього року починається найбільше зростання реалізації продукції Farmasi за методом прямої рекомендації в усьому світі. 16 країн в 2016 році, 24 країни в 2017 році, 25 країн в 2018 році.

2017
15 вересня 2017 року відбулося грандіозне відкриття представництва Farmasi Україна. І всього за 1 рік, компанія Farmasi увійшла в ряд найуспішніших компаній прямого продажу в України. У цьому ж році наш засновник Доктор Джевдет Туна пішов з життя. Пам'ять про Великий Людину залишається з нами на століття. А формули Доктора туни завжди будуть основою для високоякісної продукції.

2018
Бренд Farmasi знають, використовують і люблять в більш ніж 125 країнах світу. І ми впевнені, що це тільки початок великих досягнень Доктора Джевдет Туни і бренду Farmasi.

Farmasi сьгодні
На сьогоднішній день, компанію Farmasi очолює син Джевдету Туни - Хакан. А його сини - Сінан і Емре, не дивлячись на свій юний вік, з великим ентузіазмом допомагають батькові розвивати бренд по всьому світу. Farmasi продовжує шукати регіональних представників по всіх куточках України, та допомагає всім бажаючим реалізувати себе!
Реєстрація
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!