Робота і бізнес

Бізнес з Farmasi - це унікальна можливість кожному створити успішний бізнес без ризиків та фінансових витрат

Компанія Фармасі пропонує абсолютно нову модель роботи та ведення бізнесу без жодний ризиків, грошових вливань та за вільним графіком. Кожен бажаючий може реалізувати себе. Farmasi створила всі умови для того щоб кожен партнер і консультант досягав бажаного рівня доходів максимально швидкими темпами.

Після реєстрації новий партнер проходить навчання та отримує всю необхідну інформацію. Досвідчені регіональні менеджери допомагають грамотно скоординувати всю роботу, яка буде приносити Вам стабільний заробіток та задоволення.

Адже Farmasi – це 68 років досвіду, сімейні цінності, інноваційний підхід та лояльність до наших споживачів!

фармаси украина
Безкоштовне навчання з нуля та надання бізнес-інструментів.
маркетинг план фармаси
Найкращий маркетинг-план.
farmasi ukraine
Хороша зарплата та премії.
продукция фармаси
Високоякісна лінійка продуктів.
путешествия от farmasi
Подорожі за рахунок компанії.
фармасі кам'янець-подільський
Можливість отримати автомобіль меньше ніж за рік.

Онлайн бізнес з Farmasi не виходячи з дому

Кожен з нас спілкується в соціальних мережах та через різноманітні месенджери, ділиться подіями у своєму житті з друзями в інстаграм. Farmasi створила всі умови для ведення соціального онлайн бізнесу в Україні та впровадила інноваційний план роботи. Вам не потрібно нічого нового вигадувати, а просто дотримуватися плану.

Після безкоштовної реєстрації Ви отримуєте особистий кабінет партнера, в якому Вам буде доступна вся необхідна інформація та професійні інструменти для старту. Зареєструвавшись в Farmasi, Ви в БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ!!! отримуєте можливість купувати всю продукцію зі знижкою до -30%,  зручні методи оформлення та оплати замовлень для себе та своїх клієнтів, безкоштовні промо-матеріали, пробники продукції.

Для Вас також будуть доступні професійні інструменти для ефективної роботи онлайн, реферальна система, особистий веб-сайт, CRM, вебінари, лідерські чати, онлайн навчання, консультації та допомога, якщо Вас цікавить власний прибутковий бізнес з Farmasi або додатковий дохід.

Farmasi — це бренд №1 в Туреччині серед компаній, які реалізують продукцію методом прямих рекомендацій. І дуже швидко ми досягнемо такого статусу в Україні!

Приєднуйся зараз. Відкрий для себе унікальні можливості!

Результати діяльності Farmasi в Україні у 2019 році
farmasi украина

Більше 623 000 кг продукції доставлено нашим клієнтам по всій Україні

фармаси в украине

109 планшетів отримали в подарунок наші консультанти за програмою «Онлайн Бізнес Farmasi»

путешествия с фармаси

Більше 150-ти консультантів отримали в подарунок подорожі в Туреччину (в тому числі на завод farmasi), Чехію, Шрі-Ланку та Буковель за рахунок компанії

автомобиль от фармаси

8 автомобілів видано у власність нашим регіональним Лідерам по «Авто Програмі Farmasi»

Маркетинг план Farmasi

Маркетинг План Farmasi – це таблиця винагород, яка повністю описує умови співпраці з Farmasi, включаючи Статуси, умови їх досягнення, премії та інше. Звертайтеся для отримання детальної інформації.

Реєстрація
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!